Industra Art

Industra Art

INDUSTRA, Areál mrazíren Rovner Masná 9, 602 00 Brno​​​​​​​

https://industra.space/
​​​​​​​

Kudy k nám?
Hlavního nádraží autobusem č. 67 
(5 minutová cesta) na zastávku Škrobárenská, která je přímo před areálem Industry.

Ze Staré Osady autobusem č. 64
taktéž na zastávku Škrobárenská

Pěšky :) 
Z Hlavního nádraží 15 minutová procházka, nebo po nábřeží řeky Svitavy  


Ukázat na mapě

Aktuální výstavy

 • Zuzana Bartošová - Syntézy Luminance

Program

 • 15:0024:00 Zuzana Bartošová - Syntézy Luminance

  Krátkodobá site-specific instalace reagující na prostor samotné galerie. Jednotlivé světelné objekty umístěné v prostoru jsou inspirovány jeho rozměrem, tvary i tektonikou. Instalace složená ze světelných objektů geometrických tvarů reaguje na pohyb návštěvníků. Čím více se divák k objektu přiblíží, tím více se jas světla zvýší až natolik, že je takřka nemožné si ho prohlédnout. Diváci tak přímo ovlivňují intenzitu světla v prostoru. Instalace se zamýšlí nad samotným galerijním provozem a podstatou vystavování artefaktů.

 • 15:0017:00 Workshop dětské animace

  Ve spolupráci se studiem Scala a pedagogy z katedry Výtvarné výchovy PdF MU si pro vás Industra ART Class - Children připravila tematický workshop, ve kterém dětský návštěvník nahlédne do tajů animace. Oživíme naše sny, obrázky a hlavně fantazii!
  Rezervace místa na anna@industra.space / dítě 80,-

 • 18:0019:00 Komentovaná prohlídka výstavy Syntézy Luminance s autorkou

  Dozvíte se například jakou roli hraje 3D tisk v autorčině tvorbě, proč její objekty doprovází zvuk a možná se i autorka zmíní o svých objektech, které roztávají vlivem návštěvy diváka v galerii.

 • 20:0022:00 Workshop pro dospělé "Animuj z mobilu"

  Nepotřebujete složité programy a drahou techniku abyste vytvořili zajímavý a poutavý příběh. Ve spolupráci se studiem Scala a pedagogy z katedry Výtvarné výchovy PdF MU si pro vás Industra ART Class - Adults připravila tematický workshop, který je zaměřen na tvorbu Animace a GIFŮ za pomocí smartphonu.
  Rezervace místa na anna@industra.space / dospělý 120,-

 • 13:0023:30 Industra coffee Po celý program Muzejní noci bude pro vás otevřena vyhlášená kavárna Industra Coffee, kde si budete moci dát výběrovou kávu, čaj, nebo třeba drink! 

  ​​​​​​​ 

Industra Art na mapě